Vánoční přání 2020

Nejkrásnější a nejkouzelnější období roku je tu! Když se ohlédneme zpět, tak tento rok utekl jako voda. Byl všelijaký! Ani trochu podle našich představ! Hodně nám vzal. Vzal nám spoustu společných chvil s dětmi, s rodiči, ale i s přáteli naší školky, na které se vždy v rámci našich akcí těšíme. Také nám ale mnoho dal. Dal nám to, aby jsme se zamysleli a uvědomili si, co je pro nás nejdůležitější a to co si musíme chránit! Je to  RODINA a ZDRAVÍ! A proto bych Vám chtěla za celý kolektiv naší mateřské školy Michalské stromořadí popřát klidné a pohodové svátky v kruhu těch nejbližších, neboť: „Rodina je dar, který trvá věčně.”
Přeji Všem pevné zdraví a pevně doufám, že se v novém roce potkáme a budeme opět prožívat společné chvíle, jako tomu bylo doposud!
Těším se na všechny!
S láskou Věra Žížlavská